על תיקון והחלפת מנגנון ניאגרה סמויה

הניאגרה הסמויה שלכם התלקלקה ואתם נדרשים להחליף את המנגנון שלה? עם חברת ק.ב -ניאגרה פיקס תזכו לטיפול מקצועי שלם עבור החלפת מנגנון ניאגרה סמויה מכל סוג, בין אם מדובר במנגנון של ויטרה, גבריט, פלסאון, סניט, ולסיר, אולי, חרסה, ויסה, גרואה ועוד. כל זאת מוצע לכם עם שירות אדיב, יעיל ומהיר, בשקיפות מלאה ולצד מחירים מנצחים.

קצת על ניאגרות סמויות והמנגנונים שלהן

בעשור האחרון יותר ויותר לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים בוחרים בניאגרות סמויות על פני רגילות. בחירה זו נובעת מיתרונות מהותיים שיש לאסלות אלו, בהעניקן חלל גדול ומרווח עם תחושה הרבה יותר נקייה ונעימה. לניאגרה סמויה מספר רכיבים עיקריים, ביניהם המנגנון שלה, הקובע את כמות המים היורדת בעת הדחת האסלה. בשוק קיימים שני סוגי מנגנונים, אחד להדחה מלאה בלבד והשני מנגנון דו כמותי עם אפשרות להדחה מלאה או חלקית. מדובר במנגנונים איכותיים ועמידים, יעילים ונוחים לשימוש. אולם עם הזמן גם מנגנונים אלו עלולים להתקלקל ועולה הצורך לתקנם או אפילו החלפתם.
 

החלפה יעילה ומהירה של מנגנון

יש לדעת כי בימינו תיקון והחלפת מנגנון ניאגרה סמויה הינו מהיר ופשוט ואינו כרוך בשבירת קירות. יכולות אלו נובעות משיטת התקנה ייחודית של הניאגרה הסמויה בקיר, עם פתח ייעודי לצורכי תיקונה. פתח זה מתוכנן על ידי המתקין בהתאם להוראות היצרן ובאופן שמאפשר לטכנאי להכניס את ידו דרך הפתח ולהגיע לכל החלקים הסמויים של האסלה.

בעיות שונות במנגנון

למרות היותן מוצרי סנטריה מובחרים, גם מנגנונים של אסלות סמויות סובלים עם הזמן משחיקה ובלאי שמובילים לבעיות שונות וגורמים לתפקוד חלקי של האסלה ואף לאי תפקודה ואשר נדרשים בתיקון או החלפה. כך למשל, מנגנוני פעמון בניאגרה סמויה יכולים להתקלקל בגין חלק שנפל או עקב שחיקת אטמים. בעיות אלו עלולות להתבטא למשל במים שלא מפסיקים לרדת באסלה גם כשאין מדיחים אותה. 

שירות יעיל ומקצועי

תיקון והחלפת מנגנון ניאגרה סמויה מוצע על ידי חברתנו עם שירות מקצועי בסטנדרטים גבוהים ביותר. לכל קריאה לטיפול בבעיה אנו משתדלים להיענות כמה שיותר מהר. לביתכם יגיעו טכנאים מיומנים ואמינים עם תודעת שירות מפותחת ומוסר עבודה גבוה, אשר יבחנו את מצבה של האסלה דרך פתח השירות ויבדקו את מקור הבעיה. בהתאם לתוצאות הבדיקה, ובאם הבעיה תתגלה במנגנון האסלה, יוחלט אם לתקנו או להחליפו בחלקים איכותיים מתאימים.

לתיקון והחלפת מנגנון ניאגרה סמויה, ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ק.ב-ניאגרה פיקס בטלפון 050-8787508 או במייל  galjb@bezeqint.net.

 

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן