תיקון והחלפת מצוף לניאגרה סמויה פלסאון

בחברת ק.ב – ניאגרה פיקס מתמחים בתיקון כל סוג של בעיה בניאגרה סמויה של המותג המוביל פלסאון, עם חלקי חילוף מקוריים של המותג. בין היתר צוות הטכנאים המנוסה והאחראי של החברה אמון על תיקון והחלפת מנגנוני ניאגרה סמויה של פלסאון, לחצנים, אטמים וכו'. כמו כן בחברה מתמחים בתיקון והחלפת מצוף לניאגרה סמויה פלסאון באופן מקצועי, יעיל ועמיד. אנו מציעים עבור תיקון או החלפה של מצוף לניאגרה סמויה פלסאון מחיר משתלם.

תפקידו של המצוף

למצוף יש תפקיד חשוב בניאגרות סמויות בהיותו אחראי על ויסות מים במיכל ההדחה, הממוקם בחלקה הסמוי של הניאגרה מאחורי הקיר והגישה אליו הינה דרך פתח שירות ייעודי. המצוף אליו מחוברת זרוע מונח בתוך מיכל ההדחה וצף על פני המים. לאחר הורדת המים, בהגיעו לגובה מסוים הוא מפעיל לחץ על גומיית האיטום ובכך מונע המשך מילוי המיכל העלול לגרום לנזילת מים. נקודת האטימה של המצוף נקבעת בהתאם לכמות מים רצויה לשם קבלת הדחה יעילה של המים באסלה.

תקלות שונות במצוף

למרות היותו של מצוף לניאגרה סמויה פלסאון מוצר איכותי, אמין ועמיד, עם הזמן ועקב תדירות שימוש גם הוא עלול לסבול מבעיות שונות שחברתנו אמונה על תיקונן. כך למשל, בעיות במצוף של פלסאון לאסלה סמויה יכולות להיות:

  • מצוף שאינו מונח מדויק במקומו – לא אחת, בעיה במצוף נובעת מהיותו לא מונח מדויק במקומו בין אם נפל או זז, ועל הטכנאי להשיבו בחזרה למקום, לבדוק את תקינות פעולת ההדחה ובמידה ולא תוקנה לפעול לאיתור בעיות נוספות שיתכן וידרשו החלפת המצוף.
  • מצוף לא מכוון – לא אחת בעיה של נזילת מים באסלה סמויה נובעת ממצוף שאינו מכוון כראוי. הכיוון של המצוף מבוצע על ידי סיבוב בורג ייעודי למטרה זו עד לגובה רצוי בו המצוף ייעצר וימנע המשך כניסת מים. גם במקרה זה יש בתום פעולת הכוונון לבדוק שהיא אכן הצליחה, שהניאגרה פועלת כראוי ובמידה ולא להמשיך ולחפש אחר מקור הבעיה ולתקנה, בין אם על ידי החלפת מצוף או כל תיקון והחלפת כל רכיב אחר.
  • מצוף מקולקל – יש מקרים בהם המצוף אינו תקין, נשבר או נסדק. במקרים אלו לרוב יש צורך בהחלפת מצוף לניאגרה סמויה פלסאון, עם פריט חדש ומקורי של החברה.

לתיקון והחלפת מצוף ניאגרה סמויה פלסאון במחיר הוגן ולמידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ק.ב-ניאגרה פיקס בטלפון 050-8787508 או במייל galjb@bezeqint.net.

 

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב- : אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן