כל חלקי החילוף לניאגרה סמויה

בתיקון ניאגרה סמויה יש לעשות שימוש בחלקים שונים בהתאם למקור הבעיה ועם חלק מקורי של סוג הניאגרה שהותקן. בחברת ק.ב-ניאגרה פיקס מספקים חלקי חילוף לניאגרה סמויה של יצרניות מובילות לרבות סניט, שוואב, פלסאון,ולסיר, ויטרה, גרואה, אוליבר, חרסה, גבריט ועוד. כל זאת עם עבודות תיקון מקצועיות בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות ואמינות, עם יחס קשוב ואדיב לכל לקוח, רמה גבוהה של זמינות גם לקריאות מיידיות, עבור מחירים הוגנים.

חלקים לניאגרות סמויות

אצלנו תוכלו למצוא חלקים לניאגרות סמויות של מרבית היצרניות מובילות בתחום. חלקים לניאגרה סמויה כוללים בין היתר:

  • מצופים- מצופים הינם רכיבים סמויים בתוך מיכל ההדחה שמתפקדים למעשה כסוג של ברז חכם השולט בכמות המים הנכנסת לתוך מיכל ההדחה, באופן המספיק להדחת האסלה ומונע מילוי יתר שלה שעלול לגרום לנזילה. חברתנו מתקנת מצופי אסלה ובמידת הצורך מחליפה אותם במצופים חדשים, איכותיים ומקוריים.
  • לחצנים- לחצני הניאגרה הינם חלקים גלויים שמאפשרים למשתמש להוריד מים באסלה, בין אם להורדה של מיכל מלא או חלקי. במקרה של תקלה בלחצנים, שבר מבלאי או תפקוד לקוי, אנו נחליפם בחדשים ומקוריים, המתאימים במדויק לסוג של הניאגרה. יש לציין כי בהיותם חלק חיצוני שניכר לעין, הלחצנים מוצעים בשוק כפריטים מעוצבים במידות, צורות וגוונים שונים.
  • אטמים- אטמים בניאגרות סמויות הינם סוג של גומייה ויש להם תפקיד חשוב, בהיותם אוטמים חלקי חיבור במערכת ומונעים יציאה ונזילה של מים. במקרה שאטם נפגם עקב בלאי או כל בעיה אחרת, מי הניאגרה עלולים לזרום באופן קבוע. לכן אטמים לא תקינים חשוב להחליף באטמים מקוריים איכותיים שמציגים רמה גבוהה של עמידות בפני אבנית, הקיימת בכמות גבוהה במים הזורמים בצנרת בישראל.
  • מנגנונים- מנגנוני ניאגרה סמויה אחראים על פעולת מיכל ההדחה והם קובעים את כמות המים המבוקשת להדחה, בין אם כמיכל מלא או חלקי. במידה ומנגנון זה אינו פועל כראוי יש להחליפו בפריט חדש, איכותי ומקורי.
  • חלקים נוספים- יש לנו כל חלק נוסף הנדרש לשם תיקון ניאגרות סמויות. למשל אנו מחזיקים בברגים, תפסנים, תושבת פעמון, צינורות הזנה ועוד.

לתיקון ניאגרה סמויה עם כל חלק חילוף נדרש, ולקבלת הצעת מחיר משתלמת, מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ק.ב-ניאגרה פיקס בטלפון 050-8787508 או במייל galjb@bezeqint.net .

 

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן