חלקי חילוף לניאגרה סמויה סניט איכותיים ומקוריים

כאשר נדרש לטפל בניאגרה סמויה של סניט, חשוב לתקנן עם מקור מקצועי הנעזר רק בחלקי חילוף לניאגרה סמויה סניט (Sanit) שהינם איכותיים ומקוריים. שירות שכזה מסופק על ידי חברת ק.ב-ניאגרה פיקס, המתמחה בתיקון אסלות סמויות של המותג ומחזיקה בכל החלקים לניאגרה סמויה סניט. כל זאת מוצע עם שירות מקצועי, מדויק, יעיל ומהיר, המסופק עם אחריות מלאה ועבור מחירים הוגנים.

מותג וותיק בתחום

סניט הינה ללא ספק אחת היצרניות הבולטות בעולם בתחומי האינסטלציה והסנטריה. מדובר בחברה גרמנית הפועלת בשוק כבר מעל לשבעה עשורים, המפתחת ומייצרת אסלות סמויות תלויות באיכות גבוהה ביותר ועמידות ארוכת טווח. את האסלות החברה מייצרת על בסיס טכנולוגיות חדישות עם עיצובים עכשוויים והיא כל הזמן מתחדשת בדגמים שהיא מוציא לשוק. אנו בק.ב – ניאגרה פיקס, מתמחים בכל מה שקשור לניאגרות הסמויות של סניט על כל מגוון חלקיהם והמקצועיות הנדרשת לטפל בהם.

כל חלקי החילוף הנדרשים

אנו מתקנים אסלות סמויות של סניט אך ורק עם החלקים המקוריים של המותג. יש ברשותנו חלקי חילוף עבור כל רכיבי מיכל ההדחה של אסלות סניט, המאפשרים פתרון מדויק ומלא לכל בעיה, תקלה ופגם. בין היתר אנו מחזיקים במנגנון אסלה סמויה של סניט, בלחצנים של המוצג בשלל דגמים ועיצובים. כמו כן יש ברשותנו חלקים משלימים כגון, גשר ותפס המנגנון, גומיות איטום, מתאמים ועוד.

תיקון כל בעיה

בעזרת צוות טכנאים מקצועי ומיומן העושה שימוש בחלקי חילוף מקורים בלבד, יש לנו את היכולת לטפל בכל תקלה ובעיה באסלות סמויות של סניט. בין היתר אנו מתקנים ומחליפים מנגנון של אסלה שחלקים ממנו נפלו או מנגנון פגום. כמו כן אנו מתקנים ומחליפים לחצנים, מצופים לא מאוזנים, מצופים שצברו אבנית, או מצופים מקולקלים, ובנוסף אנו מחזקים חלקים רופפים, מתקנים ומחליפים צינורות הזנה ועוד.

לתיקון ניאגרה סמויה סניט ע"י טכנאי מוסמך ומקצועי ולפרטים נוספים וייעוץ, אנא צרו עמנו קשר. אנחנו בק.ב כאן לשרותכם בטלפון 050-8787508 או במייל galjb@bezeqint.net .

 

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן