הצורך בכיוון מצוף לניאגרה סמויה

​בחברת ק.ב-ניאגרה פיקס מתמחים בתיקון כל סוג של בעיה בניאגרה סמויה לרבות כיוון מצוף ניאגרה סמויה. העבודות עצמן מבוצעות במהירות ויעילות, על ידי טכנאים מיומנים אחראים ואמינים, בעלי תודעת שירות גבוהה. הטכנאים של החברה בודקים את הניאגרה ומאבחנים את הבעיה, בין אם מדובר בצורך לכיוון מצוף ניאגרה סמויה, תיקון או החלפת מצופים או כל בעיה אחרת. כל זאת מוצע עבור כל סוגי הניאגרות,של כל היצרניות המובילות בעולם, עבור מחירים הוגנים.

תפקידו של המצוף

המצוף הינו רכיב בסיסי שקיים בכל ניאגרה, רגילה או סמויה. הוא משמש למעשה כסוג של ווסת חכם, הדואג שמיכל ההדחה יתמלא במים עד גובה רצוי, לא יותר ולא פחות. משימות אלו מבוצעות על ידי פעולות של מילוי מים אחרי הדחה ועצירת פעולה זו בגובה רצוי. הפסקת מילוי המים מתאפשרת על ידי המצוף שמחובר לזרוע המפעילה לחץ על גומיית האטם, אשר לא מאפשרת את המשך זרימת המים למיכל ההדחה. כמו כן הפעלת לחצן הדחה גורמת לירידת מים ומובילה לירידת המצוף, ובכך גם פוחת הלחץ על גומיית האיטום ומחודשת זרימת מים למיכל ההדחה של הניאגרה, וזאת שוב עד לגובה בו הגומייה סוגרת את מעבר המים. פעולות ויסות אלו מונעות מצבים בהם אין במיכל מספיק מים להדחת וריקון האסלה ומנגד מונעות מצבים שמיכל הניאגרה מלא יתר על המידה ובכך גורם לנזילת מים. מצופים אלו הינם לרוב חלקים עמידים ואמינים, אולם בגין תדירות שימוש הם יכולים לסבול מבעיות שונות שיש לתקנן, כאשר אחת הבעיות היותר נפוצות הינו מצב של מצוף שאינו מכוון כראוי.

כיוון מצוף בניאגרה

אנו אמונים על כיוון מצוף בניאגרה סמויה ותיקון והחלפת מצופים מסוגים שונים, המיוצרים על ידי מרבית היצרניות המובילות בשוק, לרבות מצופים של פסלאון, גבריט, ויסה, אוליבר, ולסיר, גרואה, ויטרה, סניט, שוואב ועוד. הכיוון של המצוף נעשה דרך פתח השירות בחלקים הסמויים מהעין של הניאגרה על ידי כיוון של המצוף. כמו כן, לאחר ביצוע עבודות הכוונון הטכנאי יוודא שאכן המיכל מתמלא לגובה רצוי ושהוא פועל כראוי. במידה ועדיין קיימת בעיה בניאגרה הטכנאי ימשיך בבדיקת המערכת ובאיתור הגורם לבעיה ותיקונה, בין אם מדובר במצוף לא תקין שיש להחליפו או כל בעיה אחרת. 

לכיוון מצוף לניאגרה סמויה וטיפול בכל בעיה אחרת ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ק.ב-ניאגרה פיקס בטלפון 050-8787508 או במייל galjb@bezeqint.net .

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן