מתיקון מנגנון ועד תיקון והחלפת לחצן ניאגרה סמויה גרואה

בחברת ק.ב – ניאגרה פיקס מתמחים בתיקון אסלות סמויות מכל סוג ושל כול מותג עולמי מוכר, לרבות אסלות של ויטרה, פלסאון, סניט, ולסיר, אוליבר, ויסה ועוד. בחברה מתמחים בתיקון כל בעיה ורכיב באסלות סמויות מבית גרואה, כך שבין אם מדובר בלחצן אסלה סמויה גרואה, מנגנון של גרואה או מצוף, לחברה יש את כל הידע, הניסיון, הכלים וחלקי חילוף מקוריים הנדרשים לשם ביצוע עבודות תיקון אלו על הצד הטוב ביותר. ואם לא די בכך, בחברה מציעים עבור תיקון אסלות סמויות של גרואה במחיר הוגן.

תהליך תיקון מקצועי של אסלות סמויות גרואה

עימנו תזכו לתהליך תיקון מקצועי של אסלות גרואה, בין אם מדובר בבעיה בלחצן לניאגרה סמויה גרואה, בעיה במנגנון, במצוף של הניאגרה או כל בעיה אחרת. תהליך זה מורכב ממספר שלבים בסיסיים הכוללים:

  • תיאור הבעיה – עוד בטלפון ולאחר מכן בבית הלקוח נדאג להקשיב לתיאור הבעיה מפיו, מאפייניה ומשכה.
  • אבחון הניאגרה – על פי תיאור הלקוח נבחן את מצבה של הניאגרה ואופן תפקודה ונתחיל להבין מה יכול להיות מקור הבעיה.
  • פירוק הלחצן – במרבית המקרים פתח שירות של אסלות סמויות מותקן מאחורי הלחצנים. לכן בתור התחלה נפרק את הלחצנים בהתאם לשיטת הפירוק המקובלת בלחצנים של גרואה. אם הבעיה בלחצנים עצמם, נבין מדוע הם אינם מתפקדים כראוי ונחליפם בלחצן לניאגרה סמויה גרואה איכותי ומקורי. במידה והבעיה ממשיכה ייבחן תפקודם של רכיבים נוספים במערכת של הניאגרה.
  • לאחר פירוק הלחצן נעבור לבחינת תפקוד רכיבים שונים במערכת הניאגרה דרך פתח השירות, על ידי מגע ואמצעים נוספים, כאשר טכנאי מיומן יוכל לזהות את הבעיה ולגלות אלו רכיבים אינן במקומם, לא מתפקדים כראוי ויש לתקנם או החליפם.
  • בהמשך, בכדי שניתן יהיה לפרק רכיבים שונים בניאגרה נדאג לסגור את המים ולהפסיק את זרימתם, נתקן או נחליף את החלק הבעייתי, ונוודא שהאסלה חזרה לתפקד כראוי.

 

חשיבותם של ניסיון ומקצועיות

בכדי לזכות באסלה תקינה תמיד חשוב לתקנה עם גורם מקצועי, מנוסה ואמין. הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר באסלות סמויות שרכיבי מיכל ההדחה שלהן סמויים מעין ומותקנים מאחורי הקיר. באסלות אלו עבודות התיקון מבוצעות דרך פתח צר, בעדו יכול הטכנאי להכניס את ידיו, ודורשות גם להכיר היטב את מבנה האסלה וגם לדעת לתפקד בתנאים מגבילים אלו. בנוסף, כל מותג מייצר אסלות סמויות שונות ברכיביהן וצורת עבודתן. לכן בעת תיקון אסלות סמויות של גרואה חשוב לבחור בטכנאי המכיר היטב אסלות אלו ויודע כיצד לתקנן באופן הטוב, הבטוח והעמיד ביותר.

לתיקון כל בעיה באסלות סמויות של גרואה ולעוד מידע וייעוץ מקצוע, צרו קשר עם חברת ק.ב-ניאגרה פיקס בטלפון 050-8787508 או במייל galjb@bezeqint.net .

 

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן