על מחיר תיקון ניאגרה סמויה

ניאגרות סמויות הינן ניאגרות המותקנות באופן שאינו גלוי לעין, בתוך קירות חדר השירותים מאחורי האסלה, ובכך תורמות ליצירת מרחב הרבה יותר מרווח, נקים ונעים. יחד עם זאת, כמו כל סוג אחר של ניאגרה גם ניאגרות סמויות עלולות להתקלקל. בחברת ק.ב-ניאגרה פיקס מציעים לכם שירות מקצועי ויעיל עבור תיקון ניאגרה סמויה במחיר משתלם ביותר, הנקבע בהתאם לאופי העבודה.

 

מחיר המושפע מאופי עבודות התיקון

יש לדעת כי מחיר תיקון ניאגרה סמויה אינו אחיד והוא נקבע בהתאם לסוג הבעיה ומאפייני העבודות שיש לבצע. לפניכם מספר דוגמאות לתקלות נפוצות בניאגרות סמויות, כשלכל תקלה תמחור משלה:

  • שחיקת אטמים- רבות מהבעיות בניאגרות סמויות מקורן בדחיקת אטמי המערכת, בין אם באטם של המנגנון או של המצוף. עם הזמן אטמים אלו סובלים משחיקה טבעית הגורמת לחדירת בועות אוויר וירידה בכושר האטימה, העלול להוביל לזרימה בלתי פוסקת של מים לאסלה. העלות לטיפול בבעיות אלו כוללת בתוכה גם זמן עבודה וגם את עלות האטמים החדשים.
  • בעיה במצוף- המצוף שבניאגרה מיועד לשלוט בכמות המים בתוך מיכל הדחה ולא אחת בעיות בניאגרות סמויות נובעות ממצוף לא מאוזן שאינו מכוון כראוי. כמו כן תקלות במצוף יכולות לנבוע ממצוף שלא נמצא במקומו. בעיות אלו נחשבות לפשוטות לטיפול וגם מחירן בהתאם. 
  • מצוף לקוי- יש מקרים בהם יש צורך בהחלפת המצוף של הניאגרה עקב בלאי או אבנית. במקרים אלו למחיר עבודות החלפת המצוף גם יתווסף מחירו של מצוף חדש.
  • אבנית במנגנון הדחה- עם הזמן מגנוני הניאגרה נוטים לסבול מהצטברות של אבנית המשבשת את פעולת הדחת המים. טיפול בבעיה זו לרוב דורש ניקוי המנגנון מאבנית על ידי השרייתו בחומרים מתאימים. יחד עם זאת יש מצבים בהם עולה צורך בהחלפת המנגנון בחדש ואז גם מחיר העבודות עולה בהתאם.
  • בעיה בלחצנים- במקרים בהם לחצני הניאגרה שעובדים על לחץ אוויר סובלים מבריחה של אוויר, הניאגרה לא תעבוד כראוי ויש צורך בהחלפתם, כאשר מחירו של לחצן משתנה בהתאם לסוג הניאגרה ומחירי חלקי חילוף של החברה היצרנית.
  • תקלות נוספות- ניאגרות יכולות גם לסבול מתקלות נוספות, יותר נדירות, שחלקן נדרשות בהחלפת כל הניאגרה ולעיתים אף בשבירת קירות, למשל במקרים של סדק בניאגרה והחלפתה בחדשה מכיוון שגרמה לנזילה בתוך הקירות. במקרים אלו המחיר המבוקש עבור העבודות הרבה יותר יקר והוא כולל עלות שבירת ותיקון קירות ומחיר ניאגרה חדשה מבוקשת.

תיקון ניאגרה סמויה במחיר הוגן

לקבלת הצעת מחיר לתיקון ניאגרה סמויה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ק.ב-ניאגרה פיקס בטלפון 050-8787508 או במייל galjb@bezeqint.net .

 

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן