תיקון מנגנון אסלה סמויה גרואה

יש לכם אסלה סמויה גרואה שאינה מתפקד כראוי? סובלים מנזילה באסלה סמויה של החברה? יתכן בהחלט שיש לכם בעיה במנגנון ניאגרה סמויה גרואה שיש לתקנה. בחברת ק.ב – ניאגרה פיקס מתמחים בתיקון אסלות סמויות של המותג על כל בעיה ותקלה שהן סובלות ממנה, לרבות תיקון מנגנון הדחה סמוי גרואה מכל סוג ודגם, עם עבודה מקצועית, יעילה ומהירה שאינה דורשת שבירת קירות, ושימוש רק בחלקים איכותיים ומקוריים. כל זאת מוצע עם שירות מהיר ויעיל עבור מחירים נוחים ובאחריות מלאה.

איכותו וייחודו של מנגנון של גרואה

מנגנון של אסלה סמויה מבית גרואה נחשב לרכיב איכותי, עמיד ואמין, בעל יכולת תפקוד של שנים רבות. בעוד מרבית המנגנונים של אסלות סמויות הינם מכאניים, מנגנון אסלה סמויה גרואה הינו פנאומטי, הפועל על לחץ אוויר. ככזה תיקון מנגנון ניאגרה סמויה גרואה דורש הכרות עם סוג זה של מנגנון ויכולת וכלים מתאימים לשם תיקונו באופן נכון ויעיל ללא גרימת נזקים. אלו היכולות והשרות שחברתו מעניקה על ידי טכנאים בעלי ניסיון וידע רב בתיקון מנגנונים של חברת גרואה. כמו כן אנו עושים שימוש בחלקי חילוף מקוריים של המותג, המבטיחים התאמה מלאה לאסלה שלכם. כך תזכו בעבודות איכות שיבטיחו את חידוש עבודתו של מנגנון האסלה לעוד הרבה שנים טובות. בנוסף, אנו מספקים עבור עבודות אלו אחריות מלאה ומציעים אותן עבור מחירים משתלמים ביותר.

תקלות במנגנון גרואה

לצד היותם מנגנונים איכותיים, אמינים ועמידים, עדיין מדובר במוצרים שנעשה בהם שימוש שוטף, ולכן גם מוצרים אלו אינם חסינים לאורך זמן מפני שחיקה ובלאי. כך למשל, מנגנון אסלה סמויה גרואה, עקב כמות גבוהה של אבנית בצנרת בארץ, עם השנים נוטה לצבור אבנית שיש לנקות ולהסיר. גם גומיות איטום של המנגנון נשחקות עם הזמן, מתייבשות ומאבדות מגמישותן ויכולתן לאטום ויש להחליפן בחדשות. בנוסף, יש עוד רכיבים שונים של המנגנון העלולים להיסדק ולא לתפקד כראוי ויש צורך לתקנם או להחליפם בחדשים. בעיות אלו ונוספות אנו מתקנים עם רכיבים איכותיים ומקוריים של גרואה ועם עבודות תיקון מוקפדות המסתיימות רק לאחר שהאסלה חזרה לתפקד כראוי.

לתיקון מנגנון ניאגרה סמויה גרואה במחיר כדאי, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ק.ב-ניאגרה פיקס בטלפון 050-8787508 או במייל galjb@bezeqint.net .

 

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן