על מנגנון אסלה סמויה

חברת ק.ב – ניאגרה פיקס מספקת לכם כתובת מקצועית, אמינה ומומלצת עבור כל עבודות התיקון של ניאגרות סמויות, כולל עבודות תיקון של מנגנון אסלה סמויה מכל סוג, לרבות מנגנונים של שוואב, ולסיר, גרואה, סניט, ויטרה, אוליבר, ויסה, גבריט פלסאון ועוד. זאת לצד תיקון כל רכיב פגום אחר באסלה, בין אם מדובר במצוף, לחצן וכו'.

עבודות התיקון מבוצעות על ידי החברה ברמה גבוהה של מקצועיות, ללא הוצאות מיותרות, עם אבחון קפדני של הבעיה ושימוש רק בחלקי חילוף איכותיים ומקוריים. בחברה מציעים עבור תיקון מנגנון אסלה סמויה מחיר הוגן במיוחד, הכולל בתוכו גם אחריות מלאה.

תפקידו של מנגנון אסלה סמויה

מנגנון ניאגרה סמויה או בשמו המלא מנגנון פעמון הינו למעשה מנגנון הדחה סמויה, האחראי על פעולת הדחה של האסלה עם כמות מתאימה של מים מלאה או חלקית. המנגנונים מוצעים בשוק בשני סוגים עיקריים של מגנון חד כמותי עבור שטיפה מלאה בלבד, ושל מגנון דו כמותי המאפשר לבחור בין שימוש מלא או חלקי במיכל ההדחה. יש לציין כי בדרך כלל ההמלצה היא לבחור בהתקנת מנגנון דו כמותי, המאפשר לחסוך באופן ניכר בצריכת מים הנחשבים למשאב חסר בארצנו.

צורך בתיקון במנגנון הדחה של האסלה

מרבית מנגנוני אסלות סמויות של חברות מובילות הינם מוצרי איכות אמינים ועמידים. יחד עם זאת, מכיוון שנעשה בחלקים אלו שימוש רב, עם הזמן הם סובלים מבלאי המוביל לתפקוד לקוי של הניאגרה ואף אי תפקודה המלא. במקרים אלו בהתאם לאופי וחומרת הבעיה אלו יש לתקן את המנגנון או להחליפו בחדש עם מוצר איכותי ומקורי, המתאים באופן מלא לסוג ודגם האסלה. מכיוון שמדובר בעבודות עם רכיבים סמויים המבוצעות דרך פתח שירות צר, בכדי להבטיח את הצלחת עבודות אלו חשוב לבצען רק עם גורם מומחה, מקצועי ומיומן בסוג זה של תיקונים.

תקלות נפוצות במנגנוני אסלות סמויות

יש לדעת כי בעיות במנגנוני אסלות סמויות יכולות להתבטא במגוון צורות ולהיגרם עקב בעיות שונות, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • מיקום – לא אחת תקלות באסלות סמויות נובעות ממנגנון ניאגרה שאינו מונח במקומו או נפל. במקרים אלו טכנאי מטעמנו ישיב את המנגנון למקומו, יבדוק שהניאגרה עובדת כנדרש ושלא קיימת בעיה נוספת.
  • מנגנון מקולקל – תקלות בניאגרה סמויה יכולות להיות גם בגין מנגנון פגום, עקב בלאי או שחיקה, היכול להתבטא בחלק סדוק או שבור, בעיית איטום ועוד. במקרים אלו טכנאי של חברתנו יבחן אפשרות לתיקון המנגנון, ואם אין זה אפשרי יחליפו בחדש.
  • בעיה באטמים – לא אחת בעיה במנגנון הדחה סמוי מקורו בשחיקת אטמים, הגורמת לנזילת מים לא רצויה. במקרים אלו יש להחליף את אטמי המנגנון בחדשים. 

לתיקון או החלפת מנגנון אסלה סמויה במחיר משתלם, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ק.ב-ניאגרה פיקס בטלפון 050-8787508 או במייל galjb@bezeqint.net .

 

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן