על המותג שמאחורי מנגנון אסלה סמויה פלסאון

יש לכם אסלה סמויה של פלסאון? והמנגנון שלה התקלקל ואתם נדרשים לתקנו או להחליפו בחדש? חברת ק.ב-ניאגרה פיקס מתמחה בהתקנת ותיקון אסלות סמויות של המותג פלסאון, על כל רכיביהן השונים, לרבות תיקון והחלפת מנגנון אסלה סמויה פלסאון. שירותי התיקון מסופקים על ידי צוות טכנאים מיומן בעל תודעת שירות גבוהה, המטפל בכל בעיה במהירות ויעילות, עם התקנה של מנגנון אסלה סמויה פלסאון מתאים, איכותי ומקורי. זאת עבור מחירים משתלמים.

על המותג פלסאון

מאחורי המותג פלסאון המתמחה בייצור אסלות סמויות עם מנגנונים מתקדמים, עמידים ואיכותיים, עומדת חברה ישראלית וותיקה שהוקמה בקיבוץ מעגן מיכאל לפני חמישים שנה ואשר מוצריה זוכים להערכה והצלחה בארץ ובחו"ל. מוצריה של החברה ידועים באיכותם הגבוהה ובעמידתם בדרישות תקן מחמירות ביותר, לצד שימוש בטכנולוגיות מובילות ופורצות דרך. כיום מוצרי החברה נמכרים בכל העולם, כבמאה מדינות, עם עשרים וחמש חברות בת הפועלות ברחבי העולם ומעל לאלפיים עובדים. יחד עם זאת, עדיין מרכז הכובד של ניהול וייצור החברה נותר בישראל.

מותג מוביל במוצרי סנטריה

אחד מענפי הפעילות המרכזיים של חברת פלסאון הינו בכל הקשור למוצרי סנטריה ולחדרי שירותים, שהינם מעוצבים ומתקדמים, לרבות ברזים מעוצבים, כיורים, פסי ניקוז, אסלון ואסלות סמויות על כל מנגנוניהן. לכן בחירה באסלות סמויות של המותג מבטיחה קבלת מוצר איכותי על כל חלקיו, עם מגנון מתקדם ועמיד שיש מאחוריו גורם מקצועי, אמין ויציב, שניתן לסמוך על שירותיו.

תיקון ניאגרות סמויות של פלסאון

חשוב לדעת כי למרות היותן ניאגרות איכותיות, עם הזמן גם ניאגרות של פלסאון יכולות לסבול מבעיות שונות. חברתנו מתמחה בתיקון כל בעיה בניאגרות סמויות של פלסאון, כולל תיקון מנגנון ניאגרה סמויה פלסאון, עם עבודה מקצועית ומוקפדת הנעזרת בציוד מתקדם וחלפים מקוריים. כך למשל, מנגנון אסלות סמויות פלסאון עלול לזוז ממקומו ולגרום לנזילה באסלה. במקרה זה טכנאי חברתנו ישיב את המנגנון למקומו ויוודא שהאסלה פועלת כראוי. במידה ולא, הטכנאי יעמיק באיתור מקור הבעיה ובמידת הצורך יבחר בהתקנת מנגנון חדש. כמו כן בעיות במנגנון של אסלה סמויה יכולות להיגרם עם הזמן עקב שחיקה ובלאי ולהתבטא בסדקים שברים ושחיקת גומיות איטום. במקרים אלו יש להחליף את החלק הפגום בחדש.

לתיקון והחלפת מנגנון ניאגרה סמויה פלסאון ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ק.ב-ניאגרה פיקס בטלפון 050-8787508 או במייל galjb@bezeqint.net .

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן