ניאגרה סמויה של חברת אוליבר - oli מפורטוגל היא ניאגרה איכותית מאד המיוצרת מחומרי גלם בטיב מעולה. ישראלים רבים התקינו בביתם ניאגרה סמויה מסוג זה והם מרוצים מאופן התפקוד שלה.
 

תיקון ניאגרה סמויה אוליבר 

עם הזמן קורה שיש פה ושם תקלות בניאגרה סמויה זו. ברוב המקרים מדובר בתקלות קטנות בחלק הפנימי של המתקן אשר הן לא משמעותיות ואפשר לתקן אותן תוך פרק זמן קצר.

צוות השירות המיומן שלנו מגיע לכל קריאת שירות תוך פרק זמן קצר ככל האפשר, במיוחד כשמדובר בתקלה בניאגרה סמויה אוליבר כדי להחזיר את אורח החיים התקין בבית.

הטכנאי בוחן את התקלה ודי מהר מבין מהי הבעיה. קיימים בתוך הניאגרה חלפים מפלסטיק אשר באופן טבעי נשחקים לאור השימוש התכוף בהם. בנוסף לכך קיים גם בלאי טבעי של כמה שנים לכל אחד מסוגי המוצרים.

מוצרי הפלסטיק הללו אינם יקרים באופן יחסי ולכן ברוב המקרים אנו ממליצים להחליף את המוצר הפגום במוצר חדש כדי שהוא ישמש את בני הבית לשנים רבות נוספות.

התקלות המובילות הן שיבוש בפעולה של המנגנון, שחיקה של אטם כניסת המים, שבירה של גשר הניאגרה או שחיקה של המצוף. בכל המקרים הללו מתקינים חלק חדש והניאגרה חוזרת לפעול באופן סדיר. 

במקרים חריגים, יש צורך להחליף את הברז הראשי עקב דליפה או את צינור ההזנה כיוון שהוא דולף או כשאינו מתפקד.

תקלות בלחצנים של הניאגרה הסמויה

הלחצנים של מיכל ההדחה ממוקמים בחלק החיצוני של הניאגרה הסמויה. לעיתים עקב שימוש תכוף אחד הלחצנים אינו פעיל ולכן בתיקון לחצן ניאגרה סמויה יש צורך לפרק את כל המבנה ולראות אם מדובר בבעיה מקומית שאפשר לשחרר את הלחצן במקום או שמדובר בתקלה הרבה יותר כבדה המצריכה את פירוק הלחצנים הנוכחיים והתקנת לחצנים חדשים. העובדים שלנו מנוסים מאד בתחום זה והם עושים כל מאמץ כדי לתקן את הלחצן אך לעיתים מדובר בבעיה מהותית שאי אפשר לתקן אותה ולכן אין ברירה אלא להתקין לחצנים חדשים מתוך ההיצע הקיים. 

אופן תיקון התקלות בניאגרה סמויה 

בעת התקנת הניאגרה הסמויה חוצבים תא שירות בגודל שקבע היצרן. לאחר הכנת תא זה, אפשר לכסות את יתרת השטח באריחים המודבקים על הקיר. בכל פעם שקיימת תקלה, איש השירות שלנו מסוגל לבצע את כל התיקונים או ההחלפות של חלקי הפלסטיק דרך פתח שירות זה. לקוחות רבים חוששים שבעת תיקון ניאגרה סמויה אוליבר יהיה צורך לפרק את האריחים בכל פעם שתהיה תקלה אך החשש אינו נכון ופתח השירות הוא מספיק גדול כדי לטפל בתקלות הנורמטיביות. רק אם יש תקלות יוצאות דופן, אין ברירה אלא לפרק כמה אריחים אך מדובר במצבים אשר כמעט ואינם קורים ביום יום.

שירות אמין ומקצועי 

אנו עוסקים בתחום זה כבר שנים רבות ולכן העובדים שלנו מיומנים ומנוסים. הם יודעים לזהות תוך זמן קצר כל תקלה ומודעים לתרחישים שעלולים לקרות אם לא יוחלף החלק הבעייתי. החשיבה היא לטווח הרחוק כדי למנוע תקלות נוספות בבית הלקוח כגון תיקון מנגנון פעמון. זו הסיבה שפעמים רבות אנו ממליצים להחליף את החלק הפגום ובנוסף לכך להקדים רפואה למכה ולהחליף פרט זה או אחר שנראה כבר שחוק ולהערכתנו לא יוכל לפעול זמן רב. כך אנו מונעים אי נעימות של בעל הנכס כשהניאגרה אינה פעילה וגם חוסכים לו עלויות עתידיות הקשורות להגעה נוספת שלנו במועד נוסף. 

נשמח להגיע לביתכם ולהעניק לכם שירות מקצועי בכל תקלה הקשורה לניאגרה הסמויה כדי לפתור את הבעיה מוקדם ככל האפשר.

 
תיקון ניאגרה סמויה אוליבר