אנחנו מתמחים בטיפול ובתיקון ניאגרות סמויות מסוג שוואב. המותג הגרמני מיובא לישראל כבר כמה שנים ונמכר בהצלחה רבה לאור אמינותו של המוצר, איכותו והתקלות המינוריות שמתרחשות בו. 

התחזוקה שלו היא קלה מאד והחלפים שלו אינם יקרים כך שהלקוחות די מרוצים מהמוצר המעולה המותקן בביתם.

המוטו שלנו הוא להעניק שירות איכותי ומהיר לכל לקוח שלנו וחוג הלקוחות שלנו המתרחב משנה לשנה מעיד על כך.
 

תיקון ניאגרה סמויה שוואב 

לעיתים נוצרות תקלות וגורמות לכך שהניאגרה הסמויה אינה מסוגלת לפעול. הטכנאי שלנו המגיע במהירות לתיקון ניאגרה סמויה שוואב ועולה בדרך כלל מהר מאד על התקלה ומיידע את הלקוח כי יש להחליף חלק פלסטי כמו לדוגמה מנגנון GF שנשחק עקב התפתחות חמורה של קורוזיה, גם יש צורך בתיקון מצופים בניאגרות סמויות בגלל שהם מתבלים לאחר כמה שנים, האטמים אינם מצליחים לאטום כראוי, גשר הניאגרה מתפרק ועוד. אפשרות נוספת היא סתימה בצינור הדק עקב הצטברות של אבנית, הסידן סותם את כל הקוטר של הצינור ואינו מאפשר זרימה קולחת של מים. עקב כך הניאגרה אינה מסוגלת להעביר את כמות המים הנחוצה ולכן אינה פועלת. החלפת החלפים הנדרשים או התקנת צינור חדש יפתרו את הבעיות באופן מוחלט.

במקרים חריגים, הברז הממוקם מתחת לניאגרה דולף עקב בלאי או בעיה ביצור שלו ולכן יש להחליף אותו בברז חדש כדי למנוע שלוליות מים במקום.

בניאגרה סמויה, כל המנגנון קיים מאחורי האריחים ולא רואים דבר. הפריט היחיד הנראה בחדר הרחצה הוא יחידת הלחצנים המאפשרת לחיצה על מיכל או על חצי מיכל מים לפי הצורך. 

גם הלחצנים הללו נתקעים מעת לעת. אנשי השירות מפרקים אותם ובוחנים את מצבם. אם הם תקינים אך מעט רופפים, מחזקים אותם ומוודאים שהם פועלים כיאות. אם נראה שיש בלחצנים בעיה תפעולית אקוטית אין ברירה אלא לשלוף החוצה מערך זה ולהתקן במקומו מערך חדש. 

מתן שירות לניאגרה סמויה 

מטרתה של הניאגרה הסמויה היא ליצור מרחב גדול יותר בחדר האמבטיה. הניאגרה הגדולה והמוכרת אינה מותקנת אלא היא מוסתרת. אופציה זו מתבצעת ברוב הבתים החדשים ובדירות לאחר שיפוץ לאור השוני המהותי בנראות של חדרי השירותים עקב כך.

כשקיים צורך בביצוע תיקון אסלה סמויה, הם מתבצעים דרך פתח שירות קטן הממוקם מאחורי האריחים. למרות גודלו שנראה קטן, הוא מספיק גדול ונוח כדי לבצע את הפעולות הנדרשות כמו הוצאת האטם הישן והתקנת אטם חדש, החלפת המנגנון, התקנת מצוף חדש וכל תקלה אחרת הדורשת שינוי בניאגרה.

את תא השירות יוצרים בעת הקמת חדר האמבטיה ורק לאחר סיום הכנתו מדביקים את אריחי הקרמיקה על הקיר כדי ליצור אחידות בנראותו של הקיר.

מכיוון שמדובר במוצר איכותי בדרך כלל לא קורות בו תקלות רציניות המצריכות את פירוק האריחים המסתירים את הניאגרה.

חלפים לניאגרה סמויה שוואב 

השירות שאנו מעניקים ללקוחות שלנו הוא מידי. ברכב של כל טכנאי קיים מלאי חלפים של ניאגרה לתיקון ניאגרה סמויה שוואב, ולאחר שהטכנאי מבין מהי התקלה הוא מביא את החלק הדרוש ומבצע את התיקון במקום. בדרך זו אנו לא מעכבים את הלקוח אלא פותרים לו את הבעיה באופן מהיר.

עלות כל אחד מחלקי הפלסטיק עבור ניאגרה זו אינו גבוה ולעיתים כשאיש השירות מבצע תיקון הוא מחליף גם חלקים נוספים הנראים שחוקים כדי שלא תהיה תקלה נוספת שתשבית את השירותים תוך פרק זמן קצר. 

בכל מקרה של תקלה בניאגרה סמויה של שוואב, אנשי השירות המנוסים שלנו ישמחו להגיע ולפתור את הבעיה לשביעות רצונכם המלאה. 

 
תיקון ניאגרה סמויה שוואב