תכונות ניאגרה סמויה

ההצלחה של הניאגרות הסמויות בישראל היא גבוהה מאד ובהרבה בתים אפשר לראות אותם. באולמות התצוגה של יבואני הכלים הסניטריים חשים בנטייה המהותית של הציבור המחדש את ביתו או בונה בית חדש להזמין את הניאגרות הסמויות לאור היתרונות הגדולים שלהם.

ניאגרה סמויה

לעומת הניאגרה הוותיקה, התקנת ניאגרה סמויה מתבצעת מאחורי האריחים המחפים את הקיר וכך אינה נראית באופן גלוי בחדר האמבטיה. בשיטה זו מכינים מראש פתח שירות בגודל שנקבע מראש מאחורי האסלה ודרך פתח זה יבוצעו בעתיד כל התיקונים על פי הצורך (מידע נוסף על תיקון אסלה סמויה).

המטרה היא ליצור קוים עיצוביים נקיים וחלקים כך שבנראות הכללית של חדרי האמבטיה והשירותים ייראו כמה שפחות כלים סניטריים שהם מאסיביים וכך החלל יהיה הרבה יותר גדול ומרווח.


תיקון ניאגרה סמויה

כשהפתח מוכן מראש ברוחב המתאים ובמיקום שהוא נוח לעבודה השוטפת, אפשר לבצע דרכו את כל התיקונים הנדרשים בהתאם לתקלה שנוצרה בניאגרה ואין צורך לבצע לשם כך חציבות בקיר, שבירת אריחים או כל פעולת הריסה אחרת.

תקלה בניאגרה סמויה

קיימות כמה תקלות הקורות מדי פעם בניאגרה מסוג זה. מדובר בתקלות רגילות שקורות עקב בלאי ושימוש שוטף במוצר, כמו שקורה בניאגרה רגילה.
אחת מהן היא טפטוף של המים גם כשלא מדיחים את האסלה, הסיבה לכך היא שהמנגנון נתקע ומבצע את הפעולה של הזרמת המים גם ללא דרישה.

במקרה כזה הטכנאי פותח את פתח השירות ומוודא שהמנגנון שלם, אולי חלק ממנו נפל או שהאטם נשחק. באופן די מהיר הטכנאי מחזיר את המנגנון למיקומו הנכון או מחליף את האטם והניאגרה שוב פועלת כרגיל.
אם המצוף אינו מותקן כראוי, קיים חוזר איזון, הטכנאי מאזן אותו או מחליף מצוף וכך רמת המים נשמרת לאורך זמן ללא שינוי. לפרטים נוספים על תיקון מצוף ניאגרה סמויה.

חלקי חילוף לניאגרות סמויות

לצורך תיקון ניאגרה סמויה באופן שוטף אנו מחזיקים מלאי של חלפים כך שטכנאי המגיע להעניק שירות, מצויד בכל החלפים הנחוצים לו והוא יכול במקום לבצע את העבודה הנדרשת ללא שהייה הנובעת מזמן קבלת הפריט החסר.
במידת הצורך, הוא מחליף את מנגנון הכבל, את הכבל האדום או השחור, את מנגנון הפעמון או רק את התושבת לפעמון הניאגרה, על פי סוג התקלה.
לעיתים תכופות נראה שצינור ההזנה אינו מחובר או שהוא אינו מתפקד כראוי. הטכנאי מחליף את הצינור, אוטם ומחזק כנדרש כדי שהתקלה לא תחזור על עצמה שוב. החלפת לחצנים לניאגרה הסמויה

אחד הקטעים היחידים הנראים לעין הוא יחידת הלחצנים הממוקמת מעל האסלה. נראותם של הלחצנים משתלבת עם העיצוב הכללי של חדר האמבטיה או השירותים. היחידה כוללת אפשרות לביצוע פעולת הדחה מלאה או חלקית על פי הצורך.

כשהלחצן אינו מבצע את הפעולה הנדרשת, קיימת סבירות שיש בו תקלה כלשהי.  הטכנאי בודק זאת ואם להערכתו התקלה נובעת מבלאי של הלחצן שאינו מאפשר למים לנבוע בכמות שתואמה מראש, הוא יחליף את הלחצן. קיימים לחצנים, עגולים, מרובעים ובשלל צורות גיאומטריות נוספות, על פי בחירת הלקוח. לפרטים על תיקון לחצן ניאגרה.סמויה.
 

הזמנת טכנאי לתיקון ניאגרה סמויה

הטכנאים המיומנים מודעים לתקלות האפשרויות בניאגרות הסמויות והם מנוסים בהחלפת החלפים באמצעות פתח השירות שהוכן מראש.
רובם מבצעים את העבודה במהירות וכך דיירי הבית יכולים לחזור ולהשתמש במיכל ההדחה כפי שהיה בעבר.


 
ניאגרה סמויה
תיקון ניאגרה סמויה