תקלות נפוצות בניאגרה סמויה

גם סוג התקלות בניאגרות הסמויות די דומה לאלו הקורות בניאגרות הרגילות. עקב שימוש רב, המנגנון נופל ממקומו וקיים צורך לקבע אותו או לחילופין להחליף אותו, גם האטם נשחק עם הזמן ואינו מבצע את פעולתו. התקנת אטם חדש וחיבור למיקום הספציפי, יפתור בעיות שנוצרו עקב חוסר האטימות.

עם הזמן הברגים המחזקים את החלפים השונים מחלידים או זזים ממקומם ולכן יש צורך להחליף אותם. בפעולות פשוטות יחסית שולפים את הברגים והניפלים הישנים ומתקינים במקומם ברגים חדשים כולל כל התפסים שיקבעו אותם למקומם כדי שלא יזוזו. כל תזוזה שלהם גוררת שינוי מיקום של פריטים פנימיים המותקנים בניאגרה הסמויה וכך נמשכות התקלות והניאגרה אינה חוזרת לתפקוד המלא.

פעמון הניאגרה לעיתים נופל גם הוא, נשבר או נסדק וחשוב להחליף אותו כולל התושבת שעליה הוא מונח, וכך יוכל לפעול שוב כיאות (מידע נוסף על מנגנון פעמון).

במקרים רבים התקלות נובעות מפעולתם של הלחצנים (מידע נוסף על תיקון לחצן ניאגרה סמויה) הממוקמים בחלק החיצוני של הניאגרה. הם אלה שדואגים להדיח את האסלה בכמות מלאה של מים או במחצית מהם. הפתרון הנכון ביותר הוא החלפת המסגרת של יחידת הלחצנים, או החלפת כל היחידה בשלמותה. קיימים ביחידה זו שני לחצנים המניעים את כמות ההדחה ועם התקנת היחידה החדשה כמות המים המוזרמת היא כנדרש.

מידע נוסף על >> תיקון אסלה סמויה

תיקון ניאגרות סמויות

התהליך של תיקון ניאגרה סמויה בשרון הוא תהליך די מהיר, חדי העין מבינים די מהר מהי התקלה ועושים כל שניתן כדי לתקן אותה במהירות. המטרה היא לא לעכב את הלקוח, ולכן הם מחזיקים את כל החלפים ברכב וכך מבצעים את הפעולה במהירות וביעילות לרווחת הלקוח.


 

תיקון ניאגרה סמויה בשרון

טכנאים רבים עוסקים בתיקון ניאגרה סמויה בשרון. סוג זה של ניאגרה תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות וכמות הניאגרות מסוג זה הקיימות בבתים הולכת וגדלה.
האינסטלטורים עברו הכשרות אצל היבואנים השונים של הכלים הסניטריים לגבי אופן התקנת הניאגרות ואופן תיקון התקלות שקורות מעת לעת, כדי לתת שירות מקצועי ויעיל ללקוחות באזור השרון.

תיקון תקלות בניאגרות סמויות

הבסיס לאפשרות תיקון ניאגרה סמויה בשרון עם התקלות השונות, נעוץ באופן ההכנה לכך בעת התקנת הניאגרה הסמויה. מי שמתקין אותה בחדרי השירותים והאמבטיה, אמור ליצור מראש פתח שירות ורק לאחר מכן להדביק את האריחים הממוקמים על הקיר. נדרש פתח בגודל מסוים כדי שאפשר יהיה לבצע דרכו את כל הפעולות הנדרשות בכל סוג של תקלה, להכניס את היד, לשלוף ציוד ישן ולהתקין ציוד חדש.

פתח שבוצע כראוי, מאפשר לבצע כל תיקון ללא בעיה אך אם בוצע פתח צר מדי או לא במקום המיועד לכך, תיוצר בעיה בעת הצורך לתקן תקלה בניאגרה. זו הסיבה שחשוב להקפיד שבעל המקצוע יכיר את העבודה באופן מוחלט ויבצע עבודה מקצועית וראויה, כדי שלא יהיה לכך אפקט שלילי בהמשך הדרך.

פתח שירות שאינו מאפשר עבודה דרכו יגרור את הצורך בשבירת אריחים כדי לסלול דרך הגעה לחלפים השונים ולטיפול בהם.

אחד החששות הגדולים של רוכשי הניאגרות הללו הוא שבכל פעם שתהיה תקלה יהיה צורך בביצוע עבודות הריסה ובנייה כדי להגיע לאבזור ולתיקון התקלה.
החלפים הפנימיים המורכבים בניאגרות הוא די זהה לאלו הקיימים בניאגרות רגילות. הקושי היחסי הוא לתמרן במקום הצר ולבצע את כל הפעולות הנדרשות.