תיקון נזילה בניאגרה סמויה

  
 
בשנים האחרונות רוב הניאגרות המותקנות בבתים ובמשרדים הן ניאגרות סמויות. לכלי סניטרי זה יש יתרונות רבים בשיטת עבודה זו ולכן מי שרוכש בית חדש כבר רוכש סוג זה של ניאגרה בין הכלים הסניטריים. גם מי שמשפץ את הבית ומבצע גם שיפוץ של חדר האמבטיה והשירותים, קונה באולמות התצוגה את הדגם הנראה לו המתאים ביותר בהתאם למידות ולנראות.
המטרה של רכישת ניאגרה מסוג זה היא ליצור חלל גדול יותר בחדר האמבטיה אשר יעוצב באופן עדין וכך יצור אווירה קסומה בחדר האמבטיה. הניאגרות הישנות יצרו בלוק מסוים על הקיר וכעת בלעדיו התחושה היא שמדובר בשטח הרבה יותר רחב. גם כשמדובר בחדרי שירותים נפרדים שהם בדרך כלל קטנים, המקום נראה הרבה יותר גדול בזכות הניאגרה הסמויה.

התקנת ניאגרה סמויה

להתקנת ניאגרה סמויה יש שיטת הרכבה ייחודית. בשלב הראשון מתקינים אותה מאחורי הקיר, לפני שמדביקים על הקיר את האריחים. בשלב השני מכינים את פתח השירות על פי ההנחיות של היצרן. זהו פתח צר אשר דרכו אפשר להגיע עם היד של הטכנאי לכל מקום בניאגרה וכך לבצע תיקונים או התקנות של חלפים בהתאם לצורך.
רק לאחר שמוודאים שהפתח מאפשר לעבוד כהלכה, מדביקים את האריחים על הקיר כדי שלא יוצר מצב שהעובדים יצטרכו לפרק אותם, עקב בעייתיות בהכנת פתח השירות אשר אינה תקינה.

תקלות בניאגרה הסמויה

הניאגרה הסמויה בנויה מחומרי גלם בטיב מעולה ולכן כמות התקלות שבה היא מינורית ונגרמת רק עקב בלאי של החלפים לאחר כמה שנות פעילות. יש כמה חלפים שנשחקים יותר מהמאחרים כמו המנגנון, אטם שנקרע, או המצוף של הניאגרה הסמויה.
הטכנאים שלנו משתדלים להגיע בהקדם לאחר שמגיעה קריאת שירות. הם בודקים דרך פתח השירות את מצבה של הניאגרה, אם חלק מסוים נפל, נשבר או כל בעיה אחרת שמתגלה.
לאחר מכן הטכנאי מתקין את החלק שיש להחליף ומפעיל את הניאגרה כדי לוודא שהיא תקינה והתקלה אכן תוקנה. כל הפעולה הזו מתרחשת תוך פרק זמן קצר מכיוון שברכב יש לטכנאי מלאי של חלפים המשויכים ליצרנים שונים וברוב המקרים יימצא החלק הנדרש והוא יתקין אותו בזריזות.
החלפים הללו מיוצרים מחומרי פלסטיק עמידים מאד אך עם זאת קורה שהם נשחקים. לכן כדאי להחליף אותם ולא להמתין לתקלה הבאה.

תיקון יעיל של התקלות

החשיבה של היצרן על פתח השירות היא חשיבה חכמה המאפשרת לבצע את כל השינויים הדרושים דרכו ללא כל צורך לפרק את האריחים או לבצע שיפוץ קטן לצורך איתור התקלה והטיפול בה.
עובדי השירות שלנו מיומנים מאד בתיקון אסלה סמויה בכל תקלה שצצה ושל כל היצרנים אשר המוצרים שלהם מיובאים ארצה. חלקן בנוי באופן זהה וחלקן באופן שונה, אך לאור ההכשרה המקצועית שלמדו הטכנאים הם יודעים לטפל בכל עניין.
כדי לתת מענה מהיר ללקוחות, לכל טכנאי קיים ברכב חלפים המשויכים ליצרנים השונים כדי שיוכלו לתקן כל תקלה תוך פרק זמן קצר ולאפשר לבני הבית חיים סדירים.

שירות הלקוחות שלנו

רכשתם ניאגרה סמויה ואתם מחפשים טכנאי שיתקין אותה בביתכם? אנחנו נשמח לעזור. צלצלו אלינו ונתאם את מועד ההתקנה הנוח לכם ביותר.
אם גם אתם נתקלים בבעיה בניאגרה הסמויה, דברו איתנו ואיש שירות יבדוק את המצב הטכני וברוב המקרים יתקן באופן מידי את התקלה, באופן אחראי ביותר.
חוג הלקוחות שלנו המתרחב משנה לשנה מעיד על היעילות ועל האמינות של הטכנאים שלנו, כיוון שזו צורת ההתנהלות שלנו.
תיקון נזילה בניאגרה סמויה