תיקון ניאגרה סמויה דולפת

כשקיימת תקלה בניאגרה הסמויה, חשוב לקרוא לטכנאי ניאגרות סמויות שיסדר זאת כדי לא לפגוע באורח החיים הנורמטיבי של בני הבית.

ניאגרה סמויה בחדר השירותים או בחדר האמבטיה

אחד החששות הגדולים של הלקוחות שרוכשים ניאגרה סמויה היא מה יקרה אם יהיו תקלות. אף על פי שהלקוחות מודעים לעובדה שמראש הוכן פתח שירות המאפשר לטכנאים לבצע כל פעולה נדרשת, קיים אצלם החשש שהפתח מאד צר וקשה לבצע דרכו את כל סוגי התיקונים
.
הרתיעה נובעת מהצורך לפרק את אריחי הקיר, חלק מהצנרת או כל אביזר אחר כדי לתקן את ניאגרה. ברוב המקרים מדובר בחשש מוטעה כיוון שניתן לבצע כל תיקון דרך פתח השירות, אף על פי שהוא נראה קטן ואין כל צורך לבצע עבודות הריסה שונות.


 

תיקון ניאגרה דולפת

אז בנושא של תיקון ניאגרה סמויה דולפת, דליפת מים מהניאגרה יכולה לנבוע מכמה סיבות. אחת מהן היא מנגנון הניאגרה שנשחק או שאינו ממוקם במקום שיועד לו, במקרה כזה מנסה הטכנאי לחבר שוב את המנגנון. הוא בודק את הפעולה ואם אין דליפה, הנושא סודר והפעילות היא תקינה.  אך אם הדליפה ממשיכה, יש כנראה תקלה מסוימת במנגנון, אולי יש פה חלק שבור או סדוק ולכן מומלץ להחליף אותו כולל האטם העשוי מסיליקון כדי למנוע תקלות, או דליפות בעתיד.

סיבה נוספת של צורך בתיקון ניאגרה סמויה דולפת, עלולה להיות תקלה במצוף (פרטים נוספים על תיקון מצוף ניאגרה סמויה) שקובע את קו המים. אם הוא לא תקין, הוא אינו מסוגל לשלוט באופן מוחלט על כניסת המים ודבר זה יוצר בעייה עם מפלס המים. רצוי להחליף את המצוף כדי שמפלס המים יחזור לקדמותו ויוכל להזרים את כמות המים הנחוצה בכל הדחה.

אפשרויות נוספות לתקלה בניאגרה סמויה

לעיתים בעת הבדיקה מסתבר שחלפים שונים רופפים עקב השימוש התדיר. במקרים מסוג זה, תיקון ניאגרה סמויה דולפת, יהיה ניסיון לחזק את הברגים אך אם התחושה היא שהם אינם מחוזקים די הצורך ועלולים להיות שוב במצב רופף תוך פרק זמן קצר, עדיף להחליף את כל הברגים ואת כל הניפלים והתפסים ולהתקין במקומם אביזרים חדשים שיתפסו כראוי את החלפים כך שיהיו מקובעים ולא יאפשרו תזוזה של החלפים.

גם תושבת הפעמון זזה ממקומה לא אחת ורצוי להחליף אותה, כמו כן הכבל השחור או האדום או מנופים השולטים על פעולת המנגנון (מנגנון פעמון)  נראים שחוקים ועדיף להחליפם לפני שייקרעו או יישברו.

לחצנים שאינם מתפקדים כראוי

לא אחת, הלחצנים (למידע נוסף על תיקון לחצן ניאגרה סמויה) תקועים ואינם מאפשרים זרימה של מים או שהמים דולפים כל הזמן ואינם מפסיקים לזרום. בשני המקרים הללו הפתרון הנכון ביותר הוא לשלוף את הלחצנים השחוקים והישנים ולהתקין במקומם לחצנים חדשים שיבצעו את הפעולות כראוי.

כדי לחסוך מים למשק המים הישראלי, קיימת חשיבות רבה להדחת מיכל מים מלא או מחצית מיכל מים על פי הצורך ולכן התקנת לחצן חדש היא כה חשובה וברוב המקרים היא גם פותרת את בעיית הדליפה.

מידע נוסף על >> תיקון אסלה סמויה

טכנאים לתיקון ניאגרה סמויה דולפת

הניסיון הרב של הטכנאים שלמדו להכיר את המוצר החדשני בשנים האחרונות, מאפשר להם לבצע תיקון ניאגרה סמויה דולפת באופן הנכון, וכמובן את כל הפעולות הנדרשות במהירות די גבוהה, לתקן את הפריט או להתקין את החלפים הנחוצים מתוך המבחר הגדול של החלפים הקיימים ברשותם תמיד, ולוודא בתום ההתקנה שהפעולות הנורמטיביות חוזרות לפעולה כבעבר.
 
 
ניאגרה סמויה בחדר השירותים