תיקון ניאגרה סמויה סניט

 
ניאגרה סמויה של סניט היא בין הניאגרות האיכותיות בשוק ולכן היא מהנמכרות ביותר. אצל לקוחות רבים שלנו מותקנות ניאגרות מסוג זה ואם נוצרות תקלות מעת לעת, הצוותים שלנו מתקנים אותן.
באולמות התצוגה אפשר לראות דגמים בגדלים שונים ובצורות שונות כך שכל לקוח מוצא את הדגם שנראה לו המתאים ביותר עבורו.

ניאגרות סמויות סניט

ניאגרות סמויות סניט מותקנות בחדרי אמבטיה חדשים רבים וגם אצל לקוחות אשר שיפצו בשנים האחרונות את ביתם. היתרון הגדול של ניאגרה מסוג זה הוא בעובדה שהיא מותקנת מאחורי אריחי הקיר ולכן לא רואים אותה במרחב חדר האמבטיה. עקב כך כל חדר האמבטיה נראה גדול הרבה יותר מאשר גודלו במציאות וגם הוא נראה מאוורר ובעל חלל גדול ומרווח. עקב כך קיימת לדיירים נוחות הרבה יותר גדולה בחדרי האמבטיה ובחדרי השירותים הנפרדים.

בהליך בניית חדר האמבטיה, מתקינים את הניאגרה הסמויה מאחורי הקיר ובמקביל יוצרים פתח שירות בגודל אשר קבע היצרן. דרך פתח זה אפשר לבצע כל תיקון נדרש בניאגרה כגון תיקון מנגנון פעמון או הוצאת חלפים תקולים, התקנת חלפים חדשים במקומם ובדיקה של מצבם הפיסי של החלקים השונים.

למרות גודלו הקטן של פתח השירות, אפשר לבצע דרכו את כל הפעולות הנדרשות. יש לקוחות שחששו לרכוש דגמים מסוג זה כיוון שחשבו שיהיה צורך להוציא את האריחים ממקומם בכל מקרה של תקלה ולהדביק לאחר מכן אריחים חדשים. בחשיבה ההזו היא שגויה ובמקרים נדירים יש לפרק את האריחים. החברה היצרנית גיבשה את נראותו של פריט זה ואת אופן השימוש בו בדרך מתוחכמת ואכן הכול מתבצע מתוך פתח השירות.

רק לאחר ביצוע פתח השירות והתקנת הניאגרה הסמויה אפשר להדביק את האריחים על הקיר בכל המרחב המיועד לכך.

תיקון תקלות בניאגרות סמויות סניט

עם קבלת קריאת השירות, נציגי השירות שלנו מגיעים תוך פרק זמן קצר לביתו של הלקוח. הם בוחנים דרך פתח השירות את מהות התקלה ומאבחנים די מהר את הבעייתיות. מכיוון שמדובר בניאגרה מאד איכותית, הבעיות נובעות בדרך כלל מנפילה של אחד מחלקי הפלסטיק כמו המנגנון אשר אינו מקובע ולכן הניאגרה אינה מצליחה לפעול כיאות.

במקרים רבים רואה נציג השירות כי קיימת שחיקה משמעותית של חלקי הפלסטיק לנוכח השימוש הרב. עקב כך, קשה לחלפים להישאר במקום אחד ולפעמים הם מחליקים פנימה. הדרך הנכונה לפתור זאת היא על ידי רכישה של החלק הפלסטיק השחוק והתקנת חדש. פעולה זו תעניק שקט נפשי לאורך זמן. אם במהלך הבדיקה יראה הטכנאי שחלקי הפלסטיק הנוספים שחוקים גם כן וההערכה היא שהם יתבלו בהקדם, כדאי להקדים רפואה למכה ולרכוש כבר עתה חלפים חדשים.

הפריטים הללו הם די זולים ולכן עדיף להחליפם כעת מאשר להמתין פרק זמן נוסף עד שיגרמו לתקלה נוספת אשר עלי הלקוח יצטרך לשלם הן את עלות החלקים והן את עלות ביקורו של הטכנאי.

הטכנאים המנוסים שלנו עברו הכשרה מקצועית המקנה להם את היכולת לבצע את כל הפעולות הנדרשות הן של תיקון אסלה סמויה והן של התקנה באופן מושלם בהתאם להנחיות של היצרן. בהתאם לכך הם גם מתקינים ניאגרות סמויות על פי המיקום המותאם לכך בתוכנית האדריכלית.

במקרה של תקלה, אנחנו נשמח לתאם לכם ביקור של טכנאי שיגיע בהקדם, יאתר את התקלה ויפעל בהתאם לכך. ברכב של כל טכנאי קיים מלאי גדול של כל החלפים כך שהוא יביא מידית את החלק הנחוץ, יתקין אותו ויוודא שהכול תקין כפי שהיה בעבר.