תחום הכלים הסניטריים עבר בשנים האחרונות מהפך ונמכרים בו פריטים רבים שלא היו קיימים כמו עד לא מכבר כמו אסלה תלויה, כיור מונח וניאגרה סמויה.
יופיים של כל הפריטים הללו משפר מאד את הנראות הכללית של חדרי השירותים וחדרי האמבטיה ומותיר חלל הרבה יותר רחב.

התקנת ניאגרה סמויה

בעלי המקצוע למדו איך להתקין את הניאגרה הסמויה, התקנה נכונה תאפשר בשלב שני גם לבצע תיקון אסלה סמויה על פי הצורך כמובן.

האינסטלטור מכין פתח שירות המוביל אל החלק האחורי של הניאגרה ורק לאחר מכן, מדביק את האריחים על קיר האמבטיה כשקיימת גישה נוחה לפתח השירות.

רוב בעלי המקצועי מבצעים עבודה זו על פי ההוראות ולכן הם מאפשרים לטכנאים להגיע בכל שלב ולבצע תיקון ניאגרה סמויה במרכז בקלות. מי שמבצע זאת ללא מחשבה קדימה ולא על פי ההוראות, יוצר מצב שבו מחוסר ברירה יהיה צורך לפרק אריחים ולשבור את הקיר כדי להצליח לטפל בתקלה בניאגרה.

תקלות בניאגרה הסמויה

חלק מהתקלות נובעות מבלאי טבעי של החלפים כמו המנגנון, הפעמון או האטם. אחת לתקופה כדאי להחליף אותם בחלפים חדשים כי הבלאי רק מתעצם ומכאן ועד לסדק או שבר של המוצר, המרחק קצר.

גם פעולתם של הלחצנים המנתבים את כמות המים למיכל הדחה שלם או למחצית מיכל ההדחה, משתבשת מעת לעת ולעיתים הם גורמים לכך שיש דליפה של מים כל הזמן גם כשלא מדיחים את האסלה. במקרים כאלו קיימת סבירות גבוהה שמנגנון הלחצנים אינו פועל (למידע נוסף על תיקון לחצן ניאגרה סמויה) כיאות ולכן יש להחליף אותו כולל המסגרת שסביבו. פעולה זו של תיקון ניאגרה סמויה במרכז, פותרת את הבעיה ואת הדליפה נעצרת.

גם המנגנון הקיים באסלה נשחק עם הזמן או משנה את מיקומו. יש לבדוק מהי התקלה ולקבע את המנגנון או לחילופין להתקין חדש כדי שהתקלה תיפתר אחת ולתמיד.
רוב החלפים של תיקון אסלה סמויה, הם חלפים זולים ולכן חשוב לחדש אותם בניאגרה מעת לעת כך שהם יפעלו כשורה לאורך זמן.

כאשר מדובר על תיקון ניאגרה סמויה אוליבר במרכז וברחבי הארץ, אחד החלקים שכדאי להחליף באופן תדיר הוא אטם הסיליקון שעם הזמן כושר האיטום שלו הולך ופוחת דבר העלול להשפיע על תקינות המערכת. כדאי להיערך לכך מראש, לא להמתין לתקלה נרחבת אלא להחליף את אטם הסיליקון.

גם צינורת ההזנה נסתמים מעת לעת בגלל המים הקשים והכמות הגדולה של הסידן הקיימים במים בישראל. מדי פעם כדאי לשטוף אותם כך שתהיה זרימה חופשית של המים או לחילופין להתקין צנרת הזנה חדשה.

המצוף אמור לאזן את קו המים, אך הוא זז ממקומו לא אחת ולכן לא מבצע את פעולותיו וכמות המים אינה מדודה כראוי. בעבודה פשוטה אפשר להציב את המצוף במקומו ואם נראה שהוא שחוק, רצוי להתקין במקומו מצוף חדש שינתב באופן יחסי ונכון את כמויות המים בניאגרה הסמויה.

כל החלפים מחוברים לניאגרה באמצעות ניפלים וברגים ייעודיים שאינם מחזיקים לאורך זמן. עם החלפים מתרופפים רצוי לקבע אותם באמצעות ניפלים וברגים חדשים וכך תהיינה פחות תקלות בהמשך הדרך.
אצלנו בק.ב ניאגרה פיקס רוב הפעולות של תיקון ניאגרה סמויה במרכז וברחבי הארץ, מתבצעות ביעילות ובמהירות, החלפים נמצאים תמיד בהישג יד וכך הלקוח מרוצה שהניאגרה הסמויה תוקנה ואפשר להשתמש בה באופן רגיל.

 

אנחנו מציעים את השירותים שלנו ב-: אשדוד והסביבה, יבנה, רחובות, גדרה, נס ציונה, ראשון לציון, חולון, יפו, רמלה ולוד, רעננה וכפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, הרצליה, נתניה, כפר יונה, בנימינה, קיסריה.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לפרטים נוספים צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם

השאירו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן